Flotex

Sametový vinyl Flotex®

V podlahové krytině Flotex® se snoubí praktičnost odolné podlahové krytiny s protikluzností a akustickými vlastnostmi obvykle spojenými s textiliemi. Zcela nepromokavá krytina Flotex® je též jedinou zcela omyvatelnou textilní podlahovou krytinou. Flotex® je teplou, příjemnou a hygienickou podlahovou krytinou vhodnou pro každé komerční použití. Díky vysoce účinné úpravě proti mikrobům přípravkem Sanitized® Flotex® nabízí trvalou ochranu proti mikroorganizmům, včetně bakterií MRSA a E-coli, a zabraňuje vývoji roztočů domácího prachu. 

Kolekce Flotex® Classic v rolích obsahuje sedm přitažlivých řad, které lze nainstalovat do každého segmentu. Vzory Flotex® jsou vytištěny na hladký a rovný sametový povrch, kde vytvářejí široké spektrum barevných vzorů a struktur. 
Chcete-li při instalaci krytiny Flotex® dosáhnout větší flexibility, jsou pro vás řešením čtverce Flotex®. V řadě čtverců Flotex® naleznete vzory, které jsou přítomné i v pásové řadě a ve specifických řadách čtverců. Všechny čtverce Flotex® mají recyklovaný podklad. 

Flotex® HD reprezentuje jedinečnou kolekci digitálních tisků s vysokým rozlišením, která vytváří dokonalé vzorování s téměř trojrozměrným vzhledem. 
Flotex® Sottsass, průkopnická kolekce jak esteticky, tak technicky, je výsledkem tvořivé spolupráce mezi společností Forbo Flooring a italským designérským studiem Sottsass Associati.